OP#1 · Apr 24, 2025
- Numele tău pe server: Claudio
- Numele jucătorului reclamat: fnatic.msi AsSaSs! n
- Motiv: mi-a dat ban 2 ore pentru limbaj
- Dovada:

- Detalii utile: dupa ce am avut un limbaj unpic deranjant am primit gag pe drept si mi l asum dar domnu assasin vine cu ban ul de 2 ore,vorbeam cu Logic iar domul Dracarys s-a onfensat ca am cerut o alta mapa ca asta o jucam cam tot timpul,nu inteleg rostul la ban inteleg ca o fii un mare fondator dar totusi da si tu dovada de maturitate.
-





