[Reclamatie] gO!

.xx 🕒 Jun 10, 2024 👁️ 38 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jun 10, 2024
Conținut:


  • Nick reclamant: .xx


  • Nick reclamat: gO!


  • Detalii: Am intrat pe teamspeak sa ma joc un mix si dupa cateva minute dupa ce au facut echipele am primit ban permanent pe teamspeak fara sa-mi spuna pentru ce. Mi se pare penibil sa dai  ban fara sa spui respectivului motivul, as vrea sa vorbesc cu cineva mai mare din staff daca se poate, multumesc.


  • Dovadă(poză/video obligatorie): Imgur: The magic of the Internet


  • Motive: Doar el stie motivul, mi-e nu mi-a spus pentru ce iau ban xD


#2 · Jun 10, 2024
Salut,  eu unul nu am fost de fata si tind sa cred ca nu ai luat degeaba ban sau e doar o greseala. Asteptam si parerea celor superiori.
#3 · Jun 10, 2024
Ramai banat 

One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.