Reclamatie VL

SanCheZ 🕒 Nov 16, 2024 👁️ 65 views 💬 3 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
#2 · Nov 17, 2024
Salut, din pacate demo nu s-a salvat, din acest motiv banu o sa il scot. Banul nu a fost aiurea ca nu am nimic personal cu tine, noi incercam sa tinem servarul curat de aceea este forumul csdark unde poti face cere de unnban! 

Te salut si te asteptam pe servar! 

 

 
#3 · Nov 17, 2024
am vazut  si cerere de unban facuta in aceasi speta, deci reclamatia  se anuleaza. . adminul in cauza iti va scoate  banul.

 TOPIC CLOSED

 

 
#4 · Nov 18, 2024
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.