reclamatie zagame

1eNuTz 🕒 Mar 11, 2025 👁️ 68 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 11, 2025

  • Numele tău pe server: 1eNuTz 3 regele .x


  • Numele jucătorului reclamat: zagame


  • Motiv: m-a banat degeaba.


  • Dovada: https://imgur.com/a/GK9aYMS


  • Detalii utile: luati măsuri, nu mă interesează că e el fondator.


#2 · Mar 11, 2025
multumim pentru feedback ! o sa luam legatura cu acest individ si o sa revenim cu un raspuns !  

ps: motivul  banului ; cersetorie
#3 · Mar 11, 2025
Și pe noi nu ne interesează ca tu ești cerșetor, noi nu acceptăm persone de căcat aici la noi! @Zagame închide cererea și dacă e nevoie dai ban și pe forum 
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.