OP#1 · Sep 23, 2025
- Vârstă (minim 16): 24
- Numele de pe CS: .GRG
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte buna cam de 15 ani.
- Admin de Zi/Noapte?: Zi mai mult.
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da.
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?: Motivul pentru care doresc admin este acela de a proteja serverul de codati si pentru ca am o experienta foarte buna in adminat enumerata mai sus.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da.
- Ai citit regulamentul nostru?: Da.