Retragere Admin

andreyss91 🕒 6d ago 👁️ 2 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · 6d ago
Nick Admin:aNdRey's
Grad Admin:Maior
Perioada:nedeterminata 
Motiv:Am primit reproșuri ca nu sunt activ pe Ts,deșii am explicat de la bun început ca locuiesc in UK cu mai multe persoane într-o casa,in care sunt persoane care lucrează pe diferite schimburi si pot deranja,si in aceasta dimineața am fost luat peste picior explicandui lui Chucy ca soția doarme lângă si intrand pe Ts o pot trezii,si decât sa ma cert sau sa întru in vreo polemica mai bine va rog sa îmi retrageți adminu,pentru ca in continuare vreau sa ma joc pe server liniștit cum o fac de vreo 2-3 ani.Multumesc frumos si numai bine!
#2 · 6d ago
Stai liniștit ca admin acolo...Suntem constienți ca uni nu pot intra pe ts....Spor la joacă!!
#3 · 6d ago


 

#4 · 6d ago
#5 · 6d ago
Poti sa stai si pe ts3 chiar daca nu vorbești stai pe mut doar ne auzi 

Dar acum faci cum crezi tu e decizia ta te salut🫡
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.