Salutare, joc de un anumit timp pe acest server si vreau sa raman, dar recent am observat ca un admin din stafful vostru are un bug pe skin care i se vede doar arma si putin din skin (25%), asta nu este corect fata de ceilalti jucatori pentru ca nu iti dai seama daca e adversar sau bug, asa ca prin urmare ar trebui refacut skinul sau schimbat.
poate pe viitor , inainte sa faci o reclamatie de genul , dai un amx_who in consola sa vezi cine este admin
ma omule , " skin fantoma " nu avem , poate intelegi romaneste , doi , tu ai facut o reclamatie adresata unui admin iar acum ai o problema cu skinurile si cu vipurile ,unde , vipurile PLATESC pentru a avea skin , arme , scut , grenade , dublu jump . este destul de simpla problema
nu iti plac skinurile , nu iti place faptul ca avem vipuri ce beneficiaza de skinuri , ori admini cu skinuri !?! AM GASIT SOLUTIA : console - Disconect !!
eu zic sa te potolesti cu postarile de genul acesta ca nu isi au rostul si consumam litere degeaba pe aici cu posturi inutile unde prima data blamezi "admin" iar mai apoi ai o problema cu skinurile vipurilor si ca ar trebui schimbate ! iti doresc spor la joc si o viata fericita !