[Rezolvat] - BlueRain

BlueRain 🕒 Jan 20, 2025 👁️ 59 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 20, 2025
Salutare, joc de un anumit timp pe acest server si vreau sa raman, dar recent am observat ca un admin din stafful vostru are un bug pe skin care i se vede doar arma si putin din skin (25%), asta nu este corect fata de ceilalti jucatori pentru ca nu iti dai seama daca e adversar sau bug, asa ca prin urmare ar trebui refacut skinul sau schimbat.
#2 · Jan 20, 2025
poate pe viitor , inainte sa faci o reclamatie de genul , dai  un amx_who in consola  sa vezi cine este admin 
#3 · Jan 20, 2025


15 minutes ago, Zagame said:

poate pe viitor , inainte sa faci o reclamatie de genul , dai  un amx_who in consola  sa vezi cine este admin 



Problema este cu vipurile care benefeciaza de skin, la skinul (fantoma) este apropae invizibil i se vede doar arma, ar trebui ceva facut cu el.
#4 · Jan 20, 2025
ma omule , " skin fantoma "  nu avem , poate intelegi romaneste , doi , tu ai facut o reclamatie adresata unui admin iar acum ai o problema cu skinurile si cu vipurile  ,unde , vipurile PLATESC pentru a avea skin , arme , scut , grenade , dublu jump . este destul de simpla problema 

nu iti plac skinurile , nu iti place faptul ca avem vipuri ce beneficiaza de skinuri , ori admini cu skinuri !?!  AM GASIT SOLUTIA : console - Disconect !! 

eu zic sa te potolesti cu postarile de genul acesta ca nu isi au rostul  si consumam litere degeaba pe aici  cu posturi inutile unde prima data blamezi "admin" iar mai apoi ai o problema cu skinurile vipurilor si ca ar trebui schimbate ! iti doresc spor la joc si o viata fericita !
#5 · Jan 20, 2025


7 hours ago, Zagame said:

ma omule , " skin fantoma "  nu avem , poate intelegi romaneste , doi , tu ai facut o reclamatie adresata unui admin iar acum ai o problema cu skinurile si cu vipurile  ,unde , vipurile PLATESC pentru a avea skin , arme , scut , grenade , dublu jump . este destul de simpla problema 

nu iti plac skinurile , nu iti place faptul ca avem vipuri ce beneficiaza de skinuri , ori admini cu skinuri !?!  AM GASIT SOLUTIA : console - Disconect !! 

eu zic sa te potolesti cu postarile de genul acesta ca nu isi au rostul  si consumam litere degeaba pe aici  cu posturi inutile unde prima data blamezi "admin" iar mai apoi ai o problema cu skinurile vipurilor si ca ar trebui schimbate ! iti doresc spor la joc si o viata fericita !



Mai omule pana inainte de sarbatori am jucat pe server si nu avea nici un bug skinurile vipurilor, acuma abia ca mai vezi arma si un picior! Si daca nu se rezolva imi voi cauta alt server, alta comunitate, poti da t/c
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.