Salut,
Sunt Soren
DOB:28-12-1995
Bucuresti
am fost administrator pe serverele de ********* peste 5-6 ani, dar de vreo 10 ani m am lasat de cs.
steam id : STEAM_0:1:477832509
Salut Soren,
întelgem ca te-ai lasat de mult timp de cs.
Pentru a putea lua în considerare mesajul tau, trebuie sa stim despre ce este vorba.
Am sa-ti mut cererea la "Cerere Admin".
Daca doresti altceva, te rog sa specifici.
Salut Soren, din câte văd ești nou la noi pe server, intră mai des și apoi fă o cerere pentru admin
Salut, mai joaca putin pe server si dupa poti face inca o cerere si v-om raspunde cu mare drag !
daca ai fi activat ca admin pe vre un server cred ca stiai ca pe orice server exista REGULI. prima regula cand vrei sa devii admin este sa ai "ceva" vechime pe acel server, sau daca ai intrat 1 ora gata deja trebuie sa te facem admin.....
a 2 a regula cand soliciti admin este sa respecti regulile forumului. acest forum are la sectiunea pentru accese un "MODEL DE CERERE" acel model nu este optional , si nu este pus acolo doar sa fie,
a 3 a regula orice server are un REGULAMENT, si nici acesta nu este optional
DECI CONCLUZIA ESTE REVINO CU SOLICITAREA CAND VEI INDEPLINI CONDITIILE MINIMALE
RESPINS T/C