Salutare Baieti, Sunt Soren

Soren 🕒 Jan 31, 2025 👁️ 48 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 31, 2025
Salut, 

Sunt Soren

DOB:28-12-1995

Bucuresti

am fost administrator pe serverele de ********* peste 5-6 ani, dar de vreo 10 ani m am lasat de cs.

steam id : STEAM_0:1:477832509
#2 · Jan 31, 2025
Salut Soren, 

întelgem ca te-ai lasat de mult timp de cs. 

Pentru a putea lua în considerare mesajul tau, trebuie sa stim despre ce este vorba. 

Am sa-ti mut cererea la "Cerere Admin". 

Daca doresti altceva, te rog sa specifici. 
#3 · Feb 1, 2025
Salut Soren, din câte văd ești nou la noi pe server, intră mai des și apoi fă o cerere pentru admin
#4 · Feb 1, 2025
Salut, mai joaca putin pe server si dupa poti face inca o cerere si v-om raspunde cu mare drag !
#5 · Feb 1, 2025
daca   ai fi activat ca admin pe vre un server   cred ca  stiai ca  pe orice server  exista   REGULI. prima regula cand  vrei sa devii admin  este  sa   ai   "ceva" vechime pe acel server, sau daca ai intrat 1 ora  gata  deja trebuie sa te facem admin.....

a 2 a regula cand soliciti admin este  sa  respecti regulile  forumului. acest forum are  la sectiunea  pentru accese  un "MODEL DE CERERE"   acel model  nu  este  optional  , si nu este pus  acolo  doar  sa fie, 

a 3 a regula    orice server  are un  REGULAMENT,   si nici acesta nu este optional

DECI CONCLUZIA ESTE  REVINO CU SOLICITAREA  CAND VEI INDEPLINI CONDITIILE  MINIMALE 

RESPINS  T/C

 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.