OP#1 · Feb 13, 2025
- Vârstă (minim 16):29
- Numele de pe CS: Soren
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: buna
- Admin de Zi/Noapte?: pot admina si seara cateva ore, dar e ok pentru "zi"
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?😛entru a da o mana de ajutor.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a
- Ai citit regulamentul nostru?:Forum