OP#1 · Apr 9, 2024
Salut, ora 4 dimineata, sunt de cateva ore bune pe server, in jur de 8 plus. La ora 4 dimineata intra pe server un un taran prost, mai e si co-owner, MaidaNNezu. Imi exprim frustrarea legata de schimbarea hartii in D2, care e mai tot timpul seara. Nu injur, nu ma exprim obscen, iar el imi raspunde “Iesi”. Apoi imi da ban.
Asa ne respectati pe noi jucatorii ? Pai daca nu v-am popula serverul ar mai fii vreun server? In calitatea lui de co-owner ar trebuii sa stie mai bine. Dar taranul e tot taran fiert.
Multumesc.
Ip: 188.39.204.226
Asa ne respectati pe noi jucatorii ? Pai daca nu v-am popula serverul ar mai fii vreun server? In calitatea lui de co-owner ar trebuii sa stie mai bine. Dar taranul e tot taran fiert.
Multumesc.
Ip: 188.39.204.226