Unban IYELLALLOT

IYELLALLOT 🕒 Apr 9, 2024 👁️ 42 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Apr 9, 2024
Salut, ora 4 dimineata, sunt de cateva ore bune pe server, in jur de 8 plus. La ora 4 dimineata intra pe server un un taran prost, mai e si co-owner, MaidaNNezu. Imi exprim frustrarea legata de schimbarea hartii in D2, care e mai tot timpul seara. Nu injur, nu ma exprim obscen, iar el imi raspunde “Iesi”. Apoi imi da ban. 

Asa ne respectati pe noi jucatorii ? Pai daca nu v-am popula serverul ar mai fii vreun server? In calitatea lui de co-owner ar trebuii sa stie mai bine. Dar taranul e tot taran fiert. 

Multumesc.

Ip: 188.39.204.226
#2 · Apr 9, 2024
Din cauza limbajului ai luat ban si vei ramane banat pana cand iti schimbi Limbajul . O seara faina 
#3 · Apr 9, 2024
Topicul ramâne deschis pâna la clarificare, cu model dupa cerere si dovezi. 

 
#4 · Apr 9, 2024
cand te adresezi la adresa unui admin  cu apelativul de taran prost  , taran fiert....iti meriti  pedeapsa, pana  iti vei cere scuze
#5 · Apr 10, 2024
O sa ramai banat permanent si interzis! 

One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.