OP#1 · Jan 1, 2026
salutare...va rog sa imi scoateti si mie ban-ul ....adminul dtp mi-a dat ban degeaba...eram 2 jucatori cu numele "BaoBao".... ala injura nu stiu care si cum este faza dar am primit eu ban...daca sufera de admin sau nu stie ce si cum sa dea un ban sa se duca-n..... sa dea cui trebuie....dacaeste prost scotetioi oamenilor adminul....