OP#1 · Sep 24, 2024
Salut, atitudinea adminului a fost de un nivel foarte scăzut. Nu am mai jucat CS de vreo 20 de ani.. asa ca m-am decis sa il instalez zilele trecute.
La un moment dat m-au pus spect și mi-au cerut să fac test wg… nu am știut și am întrebat ce este ăla… și le-am spus să aibă răbdare.
Mi-au dat ban…. Atitudinea lasă de dorit cu un jucător care nu a avut niciodată coduri… jucăm ca prin 2000-2004 și luăm pachete la sală despre care unii dintre adminii ce fac abuz astăzi pe acest server probabil nici nu au auzit !!
Aveti atașata conversația cu “adminul” virus2k și termenul lui de adresare fiind apelativul “ba”…. Ce să îi ceri!? Eu i-am cerut puțină răbdare doar!
Seară frumoasă să aveți!



La un moment dat m-au pus spect și mi-au cerut să fac test wg… nu am știut și am întrebat ce este ăla… și le-am spus să aibă răbdare.
Mi-au dat ban…. Atitudinea lasă de dorit cu un jucător care nu a avut niciodată coduri… jucăm ca prin 2000-2004 și luăm pachete la sală despre care unii dintre adminii ce fac abuz astăzi pe acest server probabil nici nu au auzit !!
Aveti atașata conversația cu “adminul” virus2k și termenul lui de adresare fiind apelativul “ba”…. Ce să îi ceri!? Eu i-am cerut puțină răbdare doar!
Seară frumoasă să aveți!