OP#1 · Jun 27, 2024
Your nickname:
★ Admin nickname: Heaven
★ Ban reason: Abuz de putere,frustrare
★ Your IP: 82.210.171.133
★ Your SteamID: STEAM_0:1:780555803
★ Proof: Atasez print
Dupa,cum se vede si in poze totul a inceput de la un glont pe frunte luat de adminul (V-UL).La care el avand o replica foarte taioasa,spunand ca ce bine tragi pentru un valver,nu am facut decat sa i adresez o intrebare,sa ma asigur daca cu mine vorbeste sau nu,el decizandu-se sa fie ironic,fara sa raspunda simplu daca da sau nu,ceea ce ar fi putut sa incheie situatia,si sa evite un mic conflict,Runda urmatoare a iesit jucatorul din el,si primesc eu un HS,cu mesajul arogant stai jos!,Fapt care m-a fauct sa fiu la fel de arogant sa -i raspund cu aceeasi moneda.El fiind admin,decide sa abuzeze de functia pe care o are,fara rost din punctul meu de vedere,nu e primul ban pe care il vad dat de el,doar din frustare,decide sa mi dea si mie ban PERMANENT!.As dori si eu un raspuns de la un superior,daca asa se procedeaza pe aici,tin sa mentionez ca este un sv foarte placut,si tot promavati cautarea de admini capabili,V-ul tocmai mi-a dovedit ca nu este unul dintre ei.Astept raspunsul vostru,multumesc anticipat!
Snapshot0000.bmp Snapshot0001.bmp Snapshot0002.bmp Snapshot0003.bmp
★ Admin nickname: Heaven
★ Ban reason: Abuz de putere,frustrare
★ Your IP: 82.210.171.133
★ Your SteamID: STEAM_0:1:780555803
★ Proof: Atasez print
Dupa,cum se vede si in poze totul a inceput de la un glont pe frunte luat de adminul (V-UL).La care el avand o replica foarte taioasa,spunand ca ce bine tragi pentru un valver,nu am facut decat sa i adresez o intrebare,sa ma asigur daca cu mine vorbeste sau nu,el decizandu-se sa fie ironic,fara sa raspunda simplu daca da sau nu,ceea ce ar fi putut sa incheie situatia,si sa evite un mic conflict,Runda urmatoare a iesit jucatorul din el,si primesc eu un HS,cu mesajul arogant stai jos!,Fapt care m-a fauct sa fiu la fel de arogant sa -i raspund cu aceeasi moneda.El fiind admin,decide sa abuzeze de functia pe care o are,fara rost din punctul meu de vedere,nu e primul ban pe care il vad dat de el,doar din frustare,decide sa mi dea si mie ban PERMANENT!.As dori si eu un raspuns de la un superior,daca asa se procedeaza pe aici,tin sa mentionez ca este un sv foarte placut,si tot promavati cautarea de admini capabili,V-ul tocmai mi-a dovedit ca nu este unul dintre ei.Astept raspunsul vostru,multumesc anticipat!
Snapshot0000.bmp Snapshot0001.bmp Snapshot0002.bmp Snapshot0003.bmp
