In viata mea nu am jucat cu coade, nu am pacalit jocul:

In primul rand sunt un joc mediocru, si nu sunt la vreun concurs,ย  joc din placere amice si nu joc cu coade.

Daca vrei sa te convingi iti mai dau oricand WG.