OP#1 · Jan 29, 2024
- Nick personal: شيفاس. / Hristww.
- SteamID (numeric): STEAM_0:0:172666785
- Nick admin: Umbra ii se spune lui are un nume mai ciudat, Shadow ceva de genul
- Motivul pentru care ai luat ban?: Nu stiu exact, am fost rugat de catre el să ii dau Demo la Final , l am postat pe canalul PUBLIC incat toti jucatorii sa vada acest demo, iar el l a cerut in privat, acesta a fost acordat si in privat, si dorind sa ma conectez pe Teamspeak ma trezesc că sunt banat.
- Harta pe care a avut loc incidentul : Dust2
- Data și ora: 28.01.2024 - Ora : 20:17
- Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): https://prnt.sc/p1MugeaNXWui Aici puteti vedea, demo ul meu vizibil pentru toti jucatorii,.
- Descrierea situației: Deci acest băiat din cauza frustrarilor avute in joc, baneaza jucatorii fără motiv, aș dori un punct clar in acordarea acestui ban. Sincer, presimteam ca o sa fiu banat de acest individ, neavand o treaba cu jocul sau verificarea demourilor.
Rog colegii din STAFF mult mai capabili sau chiar un Overwatch care se ocupa in acest domeniu , sa abordeze corect acesta situatie.
Ban ul doresc să fie concret, nu doar din dovezi neclare sau falsuri, nu este o dramă acest ban. Dar imaginea mea este pusa in joc deoarece pe nici o comunitate nu am ban , si doresc sa fiu văzut la fel ca pana acum de toate persoanele , nu sa fiu acuzat de coduri sau alte kkt uri.
Nu sunt impotriva cu verificarea in calculator de către dumneavoastră , sau un băiat experimentat in acest domeniu adică mai exact un Overwatch.
In privinta admin ului, va rog sa luati măsuri! Credeti ma persoanele care contribuie financiar , sau ce tovărășii aveți voi intre voi , o să vă facă o imagine proastă comunității. O seară frumoasă și mulțumesc pentru timpul acordat! Ciussss ❤️





