[BANNED] - Hristww

Hristww 🕒 Jan 29, 2024 👁️ 41 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 29, 2024

  • Nick personal:  شيفاس. / Hristww.


  • SteamID (numeric):  STEAM_0:0:172666785 


  • Nick admin: Umbra ii se spune lui are un nume mai ciudat, Shadow ceva de genul 


  • Motivul pentru care ai luat ban?: Nu stiu exact, am fost rugat de catre el să ii dau Demo la Final , l am postat pe canalul PUBLIC incat toti jucatorii sa vada acest demo, iar el l a cerut in privat, acesta a fost acordat si in privat, si dorind sa ma conectez pe Teamspeak ma trezesc că sunt banat.


  • Harta pe care a avut loc incidentul : Dust2 


  • Data și ora: 28.01.2024 - Ora : 20:17 


  • Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): https://prnt.sc/p1MugeaNXWui Aici puteti vedea, demo ul meu vizibil pentru toti jucatorii,.


  • Descrierea situației: Deci acest băiat din cauza frustrarilor avute in joc, baneaza jucatorii fără motiv, aș dori un punct clar in acordarea acestui ban. Sincer, presimteam ca o sa fiu banat de acest individ, neavand o treaba cu jocul sau verificarea demourilor.


  • Rog colegii din STAFF mult mai capabili sau chiar un Overwatch care se ocupa in acest domeniu , sa abordeze corect acesta situatie.

    Ban ul doresc să fie concret, nu doar din dovezi neclare sau falsuri, nu este o dramă acest ban. Dar imaginea mea este pusa in joc deoarece pe nici o comunitate nu am ban , si doresc sa fiu văzut la fel ca pana acum de toate persoanele , nu sa fiu acuzat de coduri sau alte kkt uri.

    Nu sunt impotriva cu verificarea in calculator de către dumneavoastră , sau un băiat experimentat in acest domeniu adică mai exact un Overwatch.

    In privinta admin ului, va rog sa luati măsuri! Credeti ma persoanele care contribuie financiar , sau ce tovărășii aveți voi intre voi , o să vă facă o imagine proastă comunității. O seară frumoasă și mulțumesc pentru timpul acordat! Ciussss ❤️


#2 · Jan 29, 2024
In privinta admin ului, va rog sa luati măsuri! Credeti ma persoanele care contribuie financiar , sau ce tovărășii aveți voi intre voi , o să vă facă o imagine proastă comunității. O seară frumoasă și mulțumesc pentru timpul acordat! Ciussss ❤️

Cat despre ceea ce zici tu sus, de contributie financiara nu are nici o legatura, tu ai fost prins in demo cu cod , ceea ce comunitatea noastra nu aceepta asa ceva, comunitatea noasta este bazata pe prietenie  ,  cat despre imaginea proasta cred ca tu esti acela care o face nu noi!

O SA RAMAI BANAT AICI LA NOI! O SEARA FAINA! 



One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.