CS Off-Topic

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 29, 2023 👁️ 7.4K views 💬 871 replies
👁️ Viewing now: just you
#181 · Feb 9, 2026
Putin la joc .. inainte de somn

 
#182 · Feb 9, 2026
Va bucurați că nu sunt eu să vă stric scoruile?🤣
#183 · Feb 9, 2026
Am auzit de tine  

Tu esti mai mult cu /rs )))))/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" />
#184 · Feb 9, 2026


Just now, Eduard_ said:

Am auzit de tine  

Tu esti mai mult cu /rs )))))/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" />



Dau /rs să nu ies în evidență că apoi îmi cer teste wg 🤣
#185 · Feb 9, 2026
Bine de stiut pe viitor 🙂)))
#186 · Feb 9, 2026
Aplic si eu schema asta/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" />
#187 · Feb 9, 2026
Manu cam tarziu de la munca 🙂) 
#188 · Feb 9, 2026
@Eduard_ tu parca trebuia sa aplici altceva 🙂))) 
#189 · Feb 9, 2026
Sa aplic schema LUI MANU 

/emoticons/blink@2x.png 2x" title=":classic_blink:" width="20" />

 
#190 · Feb 9, 2026


16 minutes ago, Daniela said:

bunăăăăăăă 

 



Buna DANİELA 

 

🌙 Noapte bună, tuturor! Sper să aveți o noapte liniștită și odihnitoare, plină de vise frumoase. ✨
#191 · Feb 9, 2026


3 minutes ago, Daniela said:

Manu cam tarziu de la munca 🙂) 



Sunt schimbul 2 🤦😅
#192 · Feb 9, 2026


1 minute ago, Eduard_ said:

Sa aplic schema LUI MANU 

/emoticons/blink@2x.png 2x" title=":classic_blink:" width="20" />

 



Mă prind ăștia că am coduri ceva și nu vreau să dau drumul la brațe 🤣❤️
#193 · Feb 9, 2026
@MaNu auci, groaznic

@Eduard_ îhmmm 

@SLayer seara frumoasa ! 😄 
#194 · Feb 9, 2026
@manu vreau si eu ceva setari speciale 🙂)/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" />
#195 · Feb 9, 2026
@Danielao sa aplic maine sau miercuri

 
💬 Log in or register to join the conversation.