#183 · Feb 9, 2026 🔗 Am auzit de tine Tu esti mai mult cu /rs )))))/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" /> 0
#184 · Feb 9, 2026 🔗 Just now, Eduard_ said: Am auzit de tine Tu esti mai mult cu /rs )))))/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" /> Dau /rs să nu ies în evidență că apoi îmi cer teste wg 🤣 0
#186 · Feb 9, 2026 🔗 Aplic si eu schema asta/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" /> 0
#189 · Feb 9, 2026 🔗 Sa aplic schema LUI MANU /emoticons/blink@2x.png 2x" title=":classic_blink:" width="20" /> 0
#190 · Feb 9, 2026 🔗 16 minutes ago, Daniela said: bunăăăăăăă Buna DANİELA 🌙 Noapte bună, tuturor! Sper să aveți o noapte liniștită și odihnitoare, plină de vise frumoase. ✨ 0
#191 · Feb 9, 2026 🔗 3 minutes ago, Daniela said: Manu cam tarziu de la munca 🙂) Sunt schimbul 2 🤦😅 0
#192 · Feb 9, 2026 🔗 1 minute ago, Eduard_ said: Sa aplic schema LUI MANU /emoticons/blink@2x.png 2x" title=":classic_blink:" width="20" /> Mă prind ăștia că am coduri ceva și nu vreau să dau drumul la brațe 🤣❤️ 0
#194 · Feb 9, 2026 🔗 @manu vreau si eu ceva setari speciale 🙂)/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20" /> 0