CS Off-Topic

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 29, 2023 👁️ 7.4K views 💬 871 replies
👁️ Viewing now: just you
#212 · Feb 10, 2026
Bună dimineața ☕️
#213 · Feb 10, 2026
Bună dimineața ☕ 
#214 · Feb 10, 2026
@MaNu ai văzut ce spune slayer de noi ?
#215 · Feb 10, 2026


9 hours ago, SLayer said:

@MaNu și @Eduard_, vouă chiar v-ar sta beton cu skin-ul de Harry Potter, nici nu pot să explic cât de bine v-ar prinde 😁😁. Hai să facem și o mică trimitere la jocul lui MaNu: aveți curaj să vă luați costumul de Harry Potter?”



Nu prea am curaj dacă mă prind ăștia cu codurii ce fac?😅
#216 · Feb 10, 2026
Bună ☕️
#217 · Feb 10, 2026


7 minutes ago, Eduard_ said:

@MaNu ai văzut ce spune slayer de noi ?



Lasă că îmi iau skinu ăla invizibil de la hermano să nu mai mă vadă slayer de loc🤣
#218 · Feb 10, 2026


3 minutes ago, Daniela said:

Bună ☕️



Bună dimineața ☕. Daniela ce faci?
#219 · Feb 10, 2026


Just now, MaNu said:

Bună dimineața ☕. Daniela ce faci?



Uite aștept sa intru la dentist , tu ce faci? 
#220 · Feb 10, 2026


Just now, Daniela said:

Uite aștept sa intru la dentist , tu ce faci? 



A ești la dentist și eu care credeam că prepari ceva bun 😅.  Eu sunt la ITP cu mașina 🙂
#221 · Feb 10, 2026
Lasă ca avem timp și de preparat chestii🤣🤣
#222 · Feb 10, 2026
@MaNudaca faci rost de skin 

mai ai un prieten (Eduard )
#223 · Feb 10, 2026


2 hours ago, MaNu said:

Lasă că îmi iau skinu ăla invizibil de la hermano să nu mai mă vadă slayer de loc🤣



Costumul de invizibilitate mi-a plăcut foarte mult 😂 M-am gândit să-l iau la un moment dat, dar am renunțat pentru că nu ar mai fi un joc corect. 😂😂🤪🤪
#224 · Feb 10, 2026


3 hours ago, Daniela said:

Uite aștept sa intru la dentist , tu ce faci? 



Greu la dentist, dar te descurci tu 😌 Spune-i dentistului să dea un vot pentru Csdark 😂

Sper să meargă totul bine 🙏🏻

 
#225 · Feb 10, 2026
Da @SLayer toată lumea sa voteze !🤣👏🏼
💬 Log in or register to join the conversation.