Și fără skin eram tot top 1, frate 😁. Dar este foarte util..Uneori mă gândesc dacă să mai îmbrac din când în când ținuta de admin… noua ținută arată prea bine 🙂
@MaNu și @Eduard_, vouă chiar v-ar sta beton cu skin-ul de Harry Potter, nici nu pot să explic cât de bine v-ar prinde 😁😁. Hai să facem și o mică trimitere la jocul lui MaNu: aveți curaj să vă luați costumul de Harry Potter?”