Regulile sunt simple. Fiecare reply trebuie sa inceapa cu raspunsul la intrebarea "ce ai face daca ai fi..."?
Apoi poti pune si tu o intrebare.
Ce ai face daca ai fi Trump?
As vizita Pamantul.
Ce ai face dacă ai fi câine?
I-as mușca pe cei care m-au supărat?
Ce ai face dacă ai merge pe Lună?
as face multe chestii chestii de "bine"
Ce ai face daca ai merge pe marte?
Un grătar.
Ce ai face dacă ai fi președintele României?
As remodela lumea dupa placul meu.
Ce-ai face daca ai fi cel mai bogat om din lume ?
As incerca sa imi traiesc viata printre saraci
Ce ai face daca ai fi cel mai destept din lume?
As inventa ceva
Ce ai face dacă ai fi peste?
as aluneca prin viata
Ce ai face daca ai fi o musca?
După ce as manca, m as pune pe gura tuturor.
Ce ai face dacă ai fi fata ( pentru băieți) și baiat ( pentru fete)?
As mânca păduchi.
Ce ai face dacă ai fi magician?
as face magie,
ce ai face daca ai fi preot?
As mânca oameni.
Ce ai face dacă ai fi o piatra?
as sta pe un munte🙂)
ce ai face daca ai fi pamant?
As creste iarbă
Ce ai face dacă ai fi bebeluș acum?