asa suge la tate🙂)
ce ai face daca ai fi semn rutier:?
M as feri de prosti.
Ce ai face dacă ai fi o leguma?
Aș aștepta să fiu lingă.
Ce ai face dacă ai fi un leu?
sunt deja un leu
Ce ai face daca ai fi pasare?
Mi as face nevoile în capul oamenilor.
Ce ai face dacă ai fi peste?
La o scurta analiza, as face exact ce fac si acuma 😁 😅
Ce-ai face daca ai fi hot ?
Ce face orice hot 🙂))
Ce ai face daca ai fi un drog?
M as tunde 😂😂
Ce ai face dacă ai fi popă?
As fura cutia milei🙂)
Ce ai face daca ai fi robot?
As da foc la tot pamantul
Ce ai face daca ai fi soparla?
As sâsâii la fetite pe strada 😂
Daca as fi bogat as ajuta toti saracii.
Ce ai face daca ai fii Rege/Regina?