M as lasa bătut de interlopi @.Hells.Queen. 😂😂
Ce ai face dacă ai fi înger?
As zbura departe Ce ai face daca ai fi Dumnezeu?
Verde verde . Fericire Totala
ce ai face daca ai fi primar?
Basarabia e România 😂😂😂😂
Ce ai face dacă ai fi condus de un ungur?
as da bip la toate romanurile
as zbura la timp ?
Ce-ai face daca ai fi pitic?
As babardi pe Alba ca Zapada
Ce ai face dacă ai fi lup?
M-as purta ca într-o poveste
Ce-ai face daca ai fi o persoana cu dizabilitati ?
as avea loc de parcare gratis🙂)
ce ai face daca ai avea puteri supranaturale?
As abuza de ele, ca tot se zice ca habuzez 😆
Ce-ai face daca ai fi hot ?
m-as face patrat
Ce ai face daca ai fi singur?
M as apuca sa îmi construiesc casa.
Ce ai face dacă ai fi bețiv /a zilnic??
Ce-ai face daca ai fi pentr-o zi presedinte?