Am mai raspuns la intrebarea asta, mi-as musca stapânu' 😂
Ce-ai face daca te-ai trezi într-o alta tara fara sa stii cum ai ajuns acolo?
As explora
Ce ai face daca ai fi un melc ?
As fi fericit în cochilia mea 🙂
Ce-ai face daca ai fi Viking?
Aș fi urmărit aurul 😂
Ce ai face dacă ai găsi o comoară?
M-as pune sa fac curatenie.
Ce-ai face daca mâine te-ai trezi vorbind cu animalele?
As înțelege in sfârșit ce vrea pisica mea🤣
ce ai face daca ai fi din nou, pentru o zi, pe la 15 ani așa ?
As "da" in Robertaaa.... 🤣🤣😶
Ce ai face daca ai fi Ceausescu?
Nu aș fi pus țara mea în dificultate ✨
Ce ai face dacă ai fi invizibil pentru o zi? 👻
As urmări pe toată lumea
Ce ai face daca ai avea superputeri ?
Aş ține secret.
Ce ai face daca vine Apocalipsa Zombie ?
As lua o drujba si as da drumu la treaba
Ce ai face daca ai fi mos craciun?
Aș fi ales cele mai frumoase cadouri, a venit timpul să mă apuc de treabă. ☺️
Ce ai fi spus dacă ai fi întâlnit un extraterestru prietenos?
Take me with you, please! I hate this people, they are mean.
Ce ai face daca ai fi o celebritate ?
m-as bucura de bani🙂)
Ce ai face daca ai ajunge milionar?