As opri razboiul cu Rusia si m-as împusca!
Ce-ai face daca ai fi ales de N.A.S.A sa zbori în spatiu?
As accepta
Ce ai face daca ai fii miliardar?
V-as lua pc-uri de gaming la toti😂
pe cine ai lua cu tine pe o insula pustie ?
Pe tine 😂
ce ai face daca ai fi câine ?
As bea bere
Ce ai face daca ai fi miliardar?
V as lua pc uri de gaming 🥲😅
ce ai face daca ai fi nicusor dan ?
Pisica
Ce ai face daca ai fii ultimul om rămas pe pământ ?
La asta nu m-am gândit dar cred ca m-as distra de minune.
Ce-ai face daca ti-ar fi frica sa zbori si ai fi obligat s-o faci?
Mi as înfrânge temerile.
Ce ai face daca erai vânător/vânătoare de monștri?
vanam monstri
Ce ai face daca ai fi floare? ( Eu te-as fuma)
Polen😅
ce ai face dacă ai fi astronaut?
„Dacă aș fi astronaut, aș explora fiecare colț al universului și aș încerca să fac poze cu cele mai frumoase stele.”
Întrebare pentru următorul:
„Ce ai face dacă ai fi o carte vie?”
Buna întrebare, probabil as fi mai intelept si n-as mai face prostii.
Ce-ai face daca ai fi albina?
As zbura peste tottt
Ce ai face daca ai fi un dinozaur ?
Probabil nu as exista
ce ai face daca ai fi un caine?