As da cu ciocanu in tine 😂😂
ce ai face daca ai fi Spider-Man ?
As călători peste tot
Ce ai face daca ai fi Iron Man ?
As opri razboiul 😅
ce ai face daca ai fi bun la cs?
M-as baga in competitii.
Ce ai face daca ai fii extraterestru ?
As umbla prin glaxie 😄
Ce-ai face daca ai fi pentru o zi presedinte?
As scoate unele legi.
Ce ai face daca ai fii wanda vision ?
habar n am 🙂)
Ce ai face daca ai fi catel ?
Mi-as latra stapânul în fiecare zi
Ce-ai face daca ai fi bebelus?
nu stiu, cred ca as suge 🙂) habar nu am
Ce ai face daca ai fi liber?
=)) as calatori mult cred
ce ai face daca ai fi animalul de companie al unui bogat ?
L-as fura de toti banii si averea si, de toot!
Ce-ai face daca ai fi Primarul satului?
O plantatie de weed pentru cetateni.
Ce ai face daca nu te ai vedea in oglinda?
Habar nu am
Ce ai face daca nu puteai sa bei alcool ?
nimic,nu prea beau 🙂)
Ce ai face daca ai fi Putin ?
As distruge tot ce ma enerveaza
Ce ai face daca ai fi Zelenski ?