As fura toată ziua.
Ce ai face dacă ai fi politist?
Am vrut cândva sa ma fac politist da' nu în România 🙂)
As respecta mai mult regulile.
Ce-ai face daca ai fi actor de filme porno ?
As practica educatie
Ce ai face daca ai fi primar?
As face ceva pentru orasul respectiv in plus fata de ce se face.
Ce ai face daca ai fi popa?
Aș înscrie istoria încă odata
Ce ai face dacă ai fi spion?
As deschide cazu lu Elodia.
Ce ai face dacă ai fi recrutat pentru război?
În speranta ca as împusca ceva.. as tine ultimul glont pentru mine.
Ce-ai face daca ai fi ultimul om de pe planeta ?
As începe sa cred ca au existat candva
Ce-ai face daca ai fi posedat ?
M as duce sa biserica sa ma scap de asa ceva
Ce ai face dacă ai fi ungur?
As reinventa limba "romina" 🤣
Ce-ai face daca ai fi blocat intr-o racheta în spatiu ?
As rămâne acolo dacă as fi cu persoana potrivita.
Ce ai face dacă ai fi blocat în război?
Am un glont pregatit pentru asta 🙂
Ce-ai face daca ai fi obligat sa te droghezi ?
Nu prea beau...
Ce ai face daca ai fi Inger?
As salva oameni
Ce ai face daca ai fi Demon ?
M as da pe calea cea buna.
Ce ai face dacă ai fi pe invers?