M as uita daca este un buletin acolo si as inapoia proprietarului
Ce ai face daca ai avea nelimitat carti
Aș citi încontinuu și aș împărți povești cu prietenii.
Ce ai face dacă ai putea trăi într-o lume de basm?
L-as inapoia
Ce ai face daca ai avea o supraputere ?
Dacă aș avea o supraputere, aș zbura peste tot lumea și aș ajuta oamenii în nevoie.
Dacă ai fi invizibil pentru o zi, ce ai face?
As vizita locuri pe care in mod normal nu le pot vedea, un penitenciar, o sala de operatii, chestii de genul
ce ai face daca ai fi un zburator ?
ma duc in toate tarile
Ce ai face daca ai fi doctor ginecolog?
Mi as face meseria si as ajuta mai multe femei.
Ce ai face daca ai fii astronaut ?
Aș explora spațiul!
Ce ai face dacă ai fi șeful școlii pentru o zi?
Vacanță o lună de zile tuturor copiilor 👍🤣
Ce-ai face dacă vine Moș Crăciun la nopate?
Aș fi așteptat să vină lângă brad 😂 și aș fi vrut toate cadourile din sac!
Ce-ai face dacă ai fi în lumea jocului tău preferat?
As da numai lame
Ce ai face daca ai fi pentru o zi presedinte ?
“Dac-as fi pentru-o zi presedinte
V-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde.”
🤣
ce ai face dacă ai fi primarul unui sat?
As face tot ce-i mai bun pentru acel sat.
Ce-ai face daca ai fi pe un vas de croaziera care a ramas blocat pe mare pentru ca nu mai are combustibil?
As da foc navei 🙂)
Ce ai face daca n-ar mai exista internet ?
Aș juca CS fără internet cu boți 😂
Dacă ai auzi sirena de război, ce ai face imediat? 😱