M as gândi dacă e pe bune sau doar o simulare ceva
ce ai face dacă ai fi un actor bogat?
M-as învârti cu siguranta prin alte cercuri..
Ce-ai face daca ai fi o pasare ?
Aș zbura peste munți și văi și m-aș bucura de libertate.
Dacă ai fi o planetă, care ai fi și ce ai face?
Mercur, as straluci 🙂
Ce ai face daca ai fi un dinozaur?
As paste toata ziua, ca deh, ce fac animalele 😂
Ce-ai face daca ai primi o masina cadou?
M-as bucura
Ce ai face daca ar fi 40 de grade iarna asta ?
Aș merge la plaj cu geaca de iarnă! 😁
Ce ai face dacă ai fi mic cât un șoarece pentru o zi?
As mânca toti paianjenii ca si asa nu-i suport😂
Ce-ai face daca te-ai trezi cu o coada mâine?
Toate treburile mele de pe telefon le-aș face cu coada mea
Ce ai face dacă toate hainele tale ar fi roz?
as ajunge la nebuni =))
ce ai face daca ai fi un politist?
Aș ajuta oamenii și aș încerca să fac orașul mai sigur.
Ce ai face dacă ai putea să trăiești sub apă?
Mi-as da foc la uniforma
Ce ai face daca ai fi primar in orasul tau ?
Aș face ca fiecare zi să fie ziua oficială a râsului și să avem parcuri cu tobogane uriașe pentru adulți.
Dacă ai fi un om de știință faimos în lume, ce ai face?
Probabil as descoperi multe lucruri interesante
ce ai face dacă ai putea sa zbori?
Aș merge în țări calde.
Ce ai face dacă ai întâlni un extraterestru?