Îl întreb dacă vrea o bere 🍺
Ce faci dacă mâine este 31 decembrie?
Mai întâi aș merge la cumpărături, aș pregăti o masă cu băuturi bune și gustări, aș ajuta în bucătărie la pregătirea unui meniu frumos de Anul Nou și aș petrece timp cu familia mea apropiată 🙂)
Dacă în noaptea de 31 decembrie te-ai transforma într-o pisică în timpul numărătorii inverse, ce ai face?😁
Mi-as pune o dorinta
Ce-ai face daca ai fi obligat sa manânci doar legume?
As toarce 🙂)
Ce ai face daca ar muri presedintele romaniei in data de 31 la 00:00 ?
Ar fi o zi foarte tristă pentru țară. Aș reflecta asupra impactului asupra României și oamenilor. Aș sta în casă și m-aș informa despre evenimente.
Ce ai face dacă ai rămâne blocat în trafic o oră?
As sta pe forum
ce ai face dacă ai fi o albina?
A-s intepa toti DUSMANI 🙂)))
Ce faci pe 24 Decembrie?
Mă relaxez și mă bucur de vacanță 😎
Unde ai vrea să fii în noaptea dintre ani?
La munte
Ce ai face daca de maine n-ar mai exista internet ?
Aș trăi mai liniștit, fără graba online-ului.
Ce ai face dacă ai avea o zi doar pentru tine?
As sta si m-s uita pe youtube
Ce-ai face daca ar ninge foarte mult peste noapte?
Aș face un om de zăpadă mare.
Dacă te-ai pierde într-o țară în care nu cunoști limba în vacanță, ce ai face?
M as distra oricum 🙂)
ce ai face daca ai fi pe munte si vine furtuna?
Am mai trecut prin asta.. Stau într-un loc deschis pâna trace, fara obiecte de metal 😄
Ce-ai face daca ti-ai pierde buletinul într-un concediu (într-o tara straina)?
Hmm =)) sincer nu stiu 🙂) cred ca depinde mult si tara , prima data l as cauta pe la politie cred🙂)))
Ce ai face daca ai putea sa bei doar bere toata viata?