Joc | Ce ai face daca...?

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Jan 18, 2024 👁️ 4K views 💬 585 replies
👁️ Viewing now: just you
#331 · Nov 30, 2025
Îl întreb dacă vrea o bere 🍺 

Ce faci dacă mâine este 31 decembrie?
#332 · Dec 1, 2025
Mai întâi aș merge la cumpărături, aș pregăti o masă cu băuturi bune și gustări, aș ajuta în bucătărie la pregătirea unui meniu frumos de Anul Nou și aș petrece timp cu familia mea apropiată 🙂)

 

Dacă în noaptea de 31 decembrie te-ai transforma într-o pisică în timpul numărătorii inverse, ce ai face?😁
#333 · Dec 1, 2025
Mi-as pune o dorinta 

Ce-ai face daca ai fi obligat sa manânci doar legume? 
#334 · Dec 1, 2025
As toarce 🙂)

Ce ai face daca ar muri presedintele romaniei in data de 31 la 00:00 ?
#335 · Dec 1, 2025
Ar fi o zi foarte tristă pentru țară. Aș reflecta asupra impactului asupra României și oamenilor. Aș sta în casă și m-aș informa despre evenimente.

 

Ce ai face dacă ai rămâne blocat în trafic o oră?

 
#336 · Dec 1, 2025
As sta pe forum

ce ai face dacă ai fi o albina? 
#337 · Dec 1, 2025
A-s intepa toti   DUSMANI 🙂)))

Ce  faci pe 24 Decembrie?
#338 · Dec 1, 2025
Mă relaxez și mă bucur de vacanță 😎

Unde ai vrea să fii în noaptea dintre ani?

 

 
#339 · Dec 1, 2025
La munte 

Ce ai face daca de maine n-ar mai exista internet ?
#340 · Dec 2, 2025
Aș trăi mai liniștit, fără graba online-ului.

Ce ai face dacă ai avea o zi doar pentru tine?
#341 · Dec 2, 2025
As sta si m-s uita pe youtube 

Ce-ai face daca ar ninge foarte mult peste noapte? 
#342 · Dec 2, 2025
Aș face un om de zăpadă mare.

Dacă te-ai pierde într-o țară în care nu cunoști limba în vacanță, ce ai face?
#343 · Dec 3, 2025
M as distra oricum 🙂) 

ce ai face daca ai fi pe munte si vine furtuna?
#344 · Dec 3, 2025
Am mai trecut prin asta.. Stau într-un loc deschis pâna trace, fara obiecte de metal 😄

Ce-ai face daca ti-ai pierde buletinul într-un concediu (într-o tara straina)? 
#345 · Dec 3, 2025
Hmm =))  sincer nu stiu 🙂) cred ca depinde mult si tara , prima data l as cauta pe la politie cred🙂))) 

Ce ai face daca ai putea sa bei doar bere toata viata?
💬 Log in or register to join the conversation.