Aș fi modest, aș inspira tinerii, aș deschide o fundație și aș investi în educație.
Ce ai face dacă ai fi inventator?
M as bucura de ceea ce am inventat probabil
ce ai face dacă pe unde mergi vezi fantome mereu?
Aș începe să vând bilete pentru tururi cu fantome 🤑
Ce ai face dacă ai fi un sportiv olimpic?
As încerca sa castig toate medalile de haur
Ce-ai face daca ai câstiga o vacanta într-un loc care nu ti-e spus?
nu ma duc, pur si simplu
Ce-ai face daca gasesti mai multe vibratoare?
=)))) le împart
ce ai face daca unde locuiesti ar ploua mereu?
Mi-aș lua o umbrelă bună și mi-aș vedea de viață 😄
Dacă ai câștiga la loto, ce ai face?
Depinde cât🤣 as investi in lucruri de viitor
ce ai face dacă ar trebui sa renunți la dulciuri?
Hmmmmm cum sa raman fara dulciuri,toti adoram dulciurile si nu ma pot lasa de ele .Cred ca m-as naste a doua oara si sa nu stiu de dulciuri .
Ce ai face daca te-ar prinde cineva la furat 🙂) ?
Aș spune că a fost o glumă.
Ce ai face dacă ai rămâne fără bani?
ma mut intr o pestera la munte=)))
ce ai face daca nu ai mai putea juca cs?
Fără CS? Nu se poate așa ceva, m-aș plictisi grav 😂
Ce ai face dacă nu ar exista internet?
Probabil as dormi in sfârșit mai mult 😂
ce ai face dacă ai câștiga o casa la țara ?
Aș merge acolo în weekend, aș face o grădină și aș crește animale.
Dacă ai câștiga mulți bani, ți-ai schimba viața?
Da
Ce-ai face daca ai afla ca în doua zile un aseroid imens v-a lovi pamântul?