Aș fi fericit, berea e viață! 😁
Tu ce ai face dacă ai putea merge oriunde instant?
Mi as vizita familia plecată prin străinătate de mai multe ori
ce ai face dacă ai putea sa citești gândurile oamenilor?
Aș încerca să înțeleg mai bine oamenii
Ce ai face dacă ai câștiga 10 milion de euro?
As calatori mai mult
ce ai face daca ai vedea fantome peste tot unde mergi?
Aș încerca să vorbesc cu ele.
Ce ai face dacă ai putea opri timpul?
As repara unele greseli si as modifica unele actiuni
Ce-ai face daca ai fi invitat sa joci într-un film?
Ar fi o experiență minunată! Cu siguranță aș accepta!
În noaptea de Anul Nou ai decis să ieși afară și ai băut prea mult alcool. Te-ai urcat la volan și, mai târziu, ai observat un filtru de poliție. Ce ai face?
Probabil as parca undeva, as suna un prieten sa vina după mine cred
ce ai face dacă in fiecare zi ar trebui sa cumperi o floare?
Aș scrie note frumoase și mici pe fiecare floare pe care o cumpăr și le-aș duce soției mele; în loc de o floare pe lună, ar fi frumos să le duc în fiecare zi 🙂
Pe stradă te-ai întâlnit cu un celebru pe care îl admiri și ai vrut să faci o poză împreună. Între timp, ziariștii v-au văzut și au scris că este iubitul tău, dar ești căsătorit/ă. Ce ai face?
=))) as rade cu soțul meu despre asta cel mai probabil
ce ai face dacă ești pe o barca și vine furtuna?
Am naviga cu grijă și am aștepta să treacă furtuna
Ai merge la cineva al cărui apartament este murdar și ți-ar pregăti mâncare, iar gazda te privește să mănânci, ce ai face?
Probabil as spune ca nu imi e foame
Ce ai face daca dimineata te ai trezi si zapada e pana la geamul casei tale?
Aș încerca să rămân calm și să caut o soluție până vine ajutorul
Afară ninge, iar în fața ușii tale este un pui de lup. Înăuntru ai și bebelușul tău și locuiești într-o singură cameră. L-ai aduce pe lup înăuntru ca să se încălzească? Ce ai face?
Cunosc povestea, e dintr-un desen animat 😄 Un fel de Nils Holgherson
As aduce puiul de lup in camera pentru ca e inofensiv daca tot e pui.
Ce-ai face daca n-ai avea internet 24 ore?
Probabil m-aș odihni, aș ieși puțin afară, aș asculta muzică sau aș urmări un serial/citi o carte. Mi-ar prinde bine să las telefonul și să-mi odihnesc puțin mintea.
Te-ai trezit dimineața și ai simțit că ceva nu este în regulă. Nimeni nu ți-a răspuns la apeluri, toate mesajele au rămas fără răspuns și afară nu era nimeni… Ce ai face?