As închide telefonu' si as astepta sa vad ce se întâmpla
Ce-ai face daca ti-ar cadea cafeaua pe pantaloni în oras?
Aș spune că am fost atacată de cafea. 😂Aș râde și aș spune că se mai întâmplă.
Ce-ai face dacă ți-ar zbura peruca în vânt?
Noroc ca nu am perucă, dar dacă s ar intampla probabil m as amuza🤣
ce ai face dacă te ai pierde intr o pădure?
As încerca sa ies de acolo urmarind nordul.
Ce-ai face daca te-ai putea transforma într-un animal?
daca as putea probabil m as transforma pentru o perioada si as incerca lucruri noi🙂)))
ce ai face daca ar trebui sa te barbieresti in fiecare zi?
Paaaas, am barba 😂 cum sa ma barbieresc în fiecare zi
Ce-ai face daca ai fi ultima persoana de pe pamânt?
Cred că la început aș explora lumea, apoi aș încerca să păstrez vie amintirea oamenilor și să-mi fac viața cât mai liniștită. Aș căuta un loc sigur și aș învăța să trăiesc singură.
Ce ai face dacă ai fi miliardară?
Ohhho, as călători muult
ce ai face dacă nu ai avea curent pentru o luna?
Bweaxx, Nu stiu
Ce-ai face daca te-ai pune în pat înainte de Craciun si te-ai trezi a o saptamâna mai târziu?
Nu stiu,creca nu m-as mai trezit deloc🙂))
Ce ai face daca inoti mai mult la fund (ca Pestele🙂))decat la suprafata !!!
Dacă tot stau la fund, măcar să găsesc comoara piraților 🙂)
Ce ai face dacă ai câștiga 1 milion dar trebuie să-l cheltui în 1 oră?
As încerca sa i investesc in ceva de durata probabil
ce ai face dacă ar fi mereu zăpada?
AS face ingerasi de zapada peste tot, oricand.
Ce ai face daca ai fi un om de zapada ?
M-aș feri de soare
Ce ai face dacă ai fi un vampir?
As musca pe toată lumea.
Ce ai face daca ai fi o celebritate