M-aș duce să iau beree 😂
Ce ai face dacă mâine ai fi patron pentru o zi?
As lua toti banii din firma
Ce ai face daca ai castiga 1 milion de euro
i as cheltui imediat
ce ai face daca ai ramane singur pe pamant?
Aș vorbi singur până mă cert cu mine. 😂
Ce ai face dacă internetul ar dispărea pentru o lună?
As inebuni
Ce ai face daca ai ramane fara bani?
As încerca să mi mai caut un loc de munca
Ce ai face daca ai ramane fara prieteni?
M-aș împrieteni cu liniștea. 😂
Ce ai face dacă ai rămâne blocat în jocul tău preferat?
as ramane acolo
ce ai face daca nu ai avea curent o luna?
Aș descoperi că am și alte hobby-uri.
Ce ai face dacă ai avea o zi fără reguli?
M as distra la maximum
Ce ai face daca nu ai mai putea dormi?
As bea multa cafea 🤭
Ce ai face daca te-ai trezi cu un soricel langa tine?
L-aș întreba dacă a dormit bine. 😂🐭
Ce ai face dacă frigiderul ți-ar cere parola înainte să-l deschizi? 😂
🤣🤣 aș pune una complicată
ce ai face dacă nu ar exista cafea?😕
Beau ceai negru 🤦🏻♀️🤭
Ce ai face daca nu ai avea voie sa mananci o zi intreaga ?
sunt obisnuit, de la 3-4 zile e greu🙂) depinde