M-aș așeza pe jos, aș scoate telefonul și aș intra pe forum. L-aș ignora atât de tare, încât ar crede că e singur în lift!
Ce ai face dacă te-ai trezi mâine dimineață într-o lume care arată exact ca mapa de Dust2?
m-as juca 🙂)
Ce ai face daca ramai fara telefon?
As face cumva sa cumpăr altul
Ce ai face daca nu ai mai putea bea suc?
As bea bere🙂))
Ce ai face daca ai putea sa zbori?
M-as duce pe alta planeta 🙂)
Ce ai face daca te-ar injura seful?
Aș zice înapoi 🙂)
ce ai face dacă nu ai putea părăsi casa pentru o lună?
M as juca cs
Ce ai face daca nu ai mai putea manca dulciuri?
M-aș muta direct în raionul de carne. Dacă zahăr nu se poate, măcar să ne consolăm cu niște mici și o friptură ca lumea!
Ce ați face dacă nu ați mai putea mânca carne? Doar iarbă și salate...
Aș mânca mai multă paine cu ele cred 🤣
ce ai face dacă ai fi un cioban?
As mulge berbecii 🤣🤣🤣🤣🤣
ce ai face dacă rămâi fără bere ?
Aș luat-o razna 😂
Ce-ai face dacă mâine te ia la război?
Aș lupta ce să fac 🤣
Ce ai face dacă nu ar exista cafea?
Mai bine pentru mine
ce ai face dacă rămâi fără lumină 🤣🤣
Aș dormi
ce ai face dacă ar trebui să tunzi iarba și e cald și soare?
As incerca sa mai aman
Ce ai face daca nu ai mai avea suc?