Joc | Ce ai face daca...?

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Jan 18, 2024 👁️ 4K views 💬 585 replies
👁️ Viewing now: just you
#541 · May 15, 2026
M-aș așeza pe jos, aș scoate telefonul și aș intra pe forum. L-aș ignora atât de tare, încât ar crede că e singur în lift!

Ce ai face dacă te-ai trezi mâine dimineață într-o lume care arată exact ca mapa de Dust2?
#542 · May 15, 2026
m-as juca 🙂)

Ce ai face daca ramai fara telefon?
#543 · May 17, 2026
As face cumva sa cumpăr altul

Ce ai face daca nu ai mai putea bea suc?
#544 · May 20, 2026
As bea bere🙂))

Ce ai face daca ai putea sa zbori?
#545 · May 20, 2026
M-as duce pe alta planeta 🙂)

Ce ai face daca te-ar injura seful?
#546 · May 21, 2026
Aș zice înapoi 🙂)

ce ai face dacă nu ai putea părăsi casa pentru o lună?
#547 · May 22, 2026
M as juca cs

Ce ai face daca nu ai mai putea manca dulciuri?
#548 · May 23, 2026
M-aș muta direct în raionul de carne. Dacă zahăr nu se poate, măcar să ne consolăm cu niște mici și o friptură ca lumea!

 

Ce ați face dacă nu ați mai putea mânca carne? Doar iarbă și salate...
#549 · May 28, 2026
Aș mânca mai multă paine cu ele cred 🤣

ce ai face dacă ai fi un cioban?
#550 · 4w ago
As mulge berbecii 🤣🤣🤣🤣🤣

ce ai face dacă rămâi fără bere ?
#551 · 4w ago
Aș luat-o razna 😂

Ce-ai face dacă mâine te ia la război?
#552 · 4w ago
Aș lupta ce să fac 🤣

Ce ai face dacă nu ar exista cafea?
#553 · 4w ago
Mai bine pentru mine 

ce ai face dacă  rămâi fără lumină 🤣🤣
#554 · 4w ago
Aș dormi

ce ai face dacă ar trebui să tunzi iarba și e cald și soare?
#555 · 4w ago
As incerca sa mai aman

Ce ai face daca nu ai mai avea suc?
💬 Log in or register to join the conversation.