eu fara cola sunt mort .. ALTA INTREBARE NU PUTEAI SA PUI ? 🙂))))))))))))))))))
Ce ai face dacă ai câștiga un milion de euro?
Mi-as da demisia de la munca 🙂)
Ce ai face daca ai ramane gol(a) in public?
M as ascunde pe unde as prinde
Ce ai face daca ai ramane fara internet o săptămână?
Aș pleca cu cortul 🤣🙏🏼
ce ai face dacă ar trebui să stai o lună în vârful muntelui?
Aș încerca să mă bucur de liniște și de priveliște cât mai mult.
Ce ai face dacă ai rămâne o săptămână fără telefon?
As purta ceas ca sa stiu cat e ora 🤭
Ce ai face daca te supara colegul la munca?
il supar si eu
ce ai face daca nu ai mai avea prieteni ?
Mi-aș face alți prieteni, viața merge înainte.
Ce ai face dacă nu ai avea internet o lună?
As sta linistita
Ce ai face daca nu ai mai avea semnal?
M as bucura de momentele mici de pe parcursul zilei
ce ai face dacă ar trebui să circuli doar cu trenul?
M as bucura de peisaje
Ce ai face daca nu ai mai putea călători niciodată?
Aș plânge un pic sincer😂😂😂
ce ai face dacă ai fi președinte pentru o zi?
as mari niste salarii
ce ai face daca ai fi pitic pentru o zi ?
Depinde la ce te referi prin pitic🙂)))) as face farse oamenilor cred ca ar fi usor fiind pitic🙂))
ce ai face daca ai fi in arest pentru o zi?
As incerca sa mi păstrez calmul
Ce ai face daca ai ramane fara suc?