M-as omara singur
Ce ai face daca ai fi bicicleta?
As da din pedale
Ce ai face daca ai fi trotineta ?
M-as lasa calcat în picioare 🙂)))
Ce-ai face daca ai fi astronaut ?
M-aș plimba pe lună
Ce ai schimba dacă te-ai putea întoarce în timp?
≽ܫ≼
Mentalitatea
Ce ai face daca ai fi la inchisoare?
As astepta liberarea
Ce ai face daca ai fi bogat?
As dona mult
Ce ai face dacă ai fi sărac?
Mi-as face un trai cât mai frumos 🙂
Ce-ai face daca ai fi femeie în loc de barbat sau invers ?
As face mulți bani 😂😂
Ce ai face dacă ai fi animal?
as prada 🙂)
Ce ai face daca ai fi inger?
M-as prapadi de râs cu voi 🤣 îti dai seama, sa stau pe umaru' tau stâng la o bere, cu dracusorul dep e umarul drept 😈 🤣
Ce-ai face daca ai fi ratacit în jungla ?
L-aș căuta pe Tarzan 😂
Ce ai face dacă ai știi cănd și cum o să mori? 🙈
≽ܫ≼
As organiza asa de bine, incat sa mor, ca pentru ultima data🙂)
Ce ai face daca ai fi tastatura?
As bloca w,a,s,d-ul 😆
Ce-ai face daca ai fi anuntat cum ca ai castigat la loto ?
Mi-aș căuta un bărbat cu casă 😅😂, glumesc, aș căuta ceva cu chirie🏘️
Ce ai face dacă pământul ar fii invadat de extratereștrii roboți (gen-Transformers)?🤖
≽ܫ≼