M-as tunde singur
Ce-ai face daca ai fi homofob ?
Dau inapoi la altu 🙂))
Ce-ai face daca ai cadea in gol?
M-as bucura de priveliste
Ce-ai face daca ai fi moldovean ?
Ohoho, bautura cat tine ficatu'
Ce-ai face daca ai fi in caderere libera?
Nu-mi pot imagina 🤣 mi-ai dat greu...
Ce-ai face daca n-ai stii sa gândesti ?
As intra in depresie
Ce ai face daca te-ai trezi în corpul altcuiva
M-aș duce la furat 😂
Ce ai face daca ai fi primarul capitalei pentru o lună 😅
as rezolva problema cu apa 🤣
Ce ai face daca erai pisica ?
Hahaha😂 ce m-ai nimerit! Aș cere la sclavu de stăpân niște bobițe și as sta langa calorifer toata ziua 😁
Ce ai face daca ai fi Tzanca Uraganu ?
Ce ai face daca ai fi Donald Trump ?
Mi as da demisia
Ce ai face daca ai fi in razboi?
Eeeeh,
nu cred ca bine oricum=)))
ce ai face dacă nu ar exista muzica?
As asculta poezii🙂)
ce ai face daca ai avea 10€ ?
Mi as lua ciocolata.
Ce ai face daca ai fii Thor ?