După micul dejun de duminică, CS 😌
Beau cafea de dimineata si ma uit pe Forum !!!
Joc CS, răspund la întrebările de pe forum și mă uit la știri 🙂
Imi beau cafeaua de dimineata,navighez pe forum si fumez una tigara🙂)
Sunt încă la serviciu, aștept să ies.
Voi folosi voturile mele, voi răspunde la întrebările de pe forum și apoi mă voi culca.
Voi termina întrebările și mă voi culca 😂, dar dacă cineva răspunde, încep din nou de la început
M am băgat în pat, la somn ca e târziu
Sunt la muncă, lucrez și stau pe forum 🙂)
Dacă nimeni nu răspunde, plănuiesc să închei întrebările și să mă duc la culcare 😁 Dacă primesc răspuns, voi răspunde din nou la toate 😂