Cs, ts, forum , beau o cafeluță
Joc CS și, de fiecare dată când mor, răspund la întrebările de pe forum 🙂)
Mă uit la întrebările de pe forum mâncând popcorn. 🤗
Joc CS și răspund la întrebările de pe forum
Servesc cafeaua de dimineata si ma uit pe Forum !
beau cafea, ascult muzica, stau pe forum
Seara am intrat pe forum după cină 🙂) puțin mai târziu îmi voi lua cafeaua și voi intra în joc.
Beau cafea, ascult muzica, gătesc, ma uit pe forum
Mi-am luat cafeaua și stau pe forum; cu o ureche îl aud pe colegul de muncă, dar sincer nu-l ascult deloc. 😁